Úvodní stránka » Bezpečný e-mail

Bezpečný e-mail

Naši zákazníci při používání elektronické pošty mohou využívat kompletní zabezpečení přenosových kanálů v internetu. Tyto bezpečnostní funkce potvrzují kvalitu našiho služeb a jsme rádi, že je našim zákazníkům můžeme nabídnout.

SMTPS

SMTP je zkratka pro Simple Mail Tranfer Protocol, který slouží pro odesílání pošty. Naše poštovní servery podporují volbou smtps v poštovním klientovi zabezpečený přenos mezi uživatelovým PC a našimi servery.

SMTPS - internet

Náš poštovní systém Z-mail je nakonfigurován tak, aby odesílané e-maily z našich SMTP serverů, které uživatel posílá zabezpečenou cestou, komunikoval s cílovými servery také zabezpečeně! Tato funkce není standardní a zabezpečená cesta je zajištěna pouze v případě, že cílové servery bezpečnou komunikaci podporují.
Jak naše odesílací servery, tak i přijímací servery umožňují zabezpečenou komunikaci v internetu.
Systém Z-mail výrazně snižuje riziko možného odposlouchávání e-mailové pošty. Firmy tak mohou vytvářet kompletně zabezpečený kanál pro firemní komunikaci, aniž by se musely bát vyzrazení obsahu důvěrných zpráv.

POP3S

POP3 je protokol pro vzdálený přístup k poštovnímu serveru k příjmu pošty. Slouží pro komunikaci poštovního klienta (např. Outlook) s mailserverem. Vhodným nastavením klienta lze zajistit přenos dat šifrovaně.

IMAPS

Protokol IMAP (Internet Message Access Protocol) slouží pro správu e-mailů přímo na serveru. Oproti POP3 umožňuje pracovat s uloženými maily bez jejich fyzického stažení. Naše servery podporují samozřejmě i šifrovaný přenos.


Poradíme Vám

Připravili jsme pro Vás několik videoututoriálů, jak si vytvořit schránku nebo jak si nastavit poštu na svém počítači.

 

Nevíte jak objednat vlastní e-mail s doménou?
Připravili jsme 3 jednoduché průvodce objednávkou.

 

Prohlédněte si fotogalerii ukázek vzhledu Webmailu.

 

 

 

Kontakt

ZONER software, a.s.
Nové sady 18
602 00 Brno
+420 543 257 018

 

 

Reklama ZONER

 

TOPlist